(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-Аргентинські відносини виходять на новий рівень

11.09.2020

Торгово-промислова палата підписала меморандум про взаєморозуміння з Аргентинською палатою торгівлі та послуг.

Онлайн зустріч за участі президентів торгових палат пана Геннадія Чижикова та пана Хорхе Луїса Ді Фіорі, пані  Елени Летісії  Мікусінські, Посла Аргентинської Республіки в Україні, пана Валерія Олефіра, Тимчасового повіреного у справах України в Аргентинській Республіці та першого віцепрезидента Українсько палати торгівлі і промислу в Аргентині Маріо Турзі закріпила новий рівень українсько-аргентинських відносин.

«Аргентина – це дуже перспективний і важливий економічний партнер для  України. Ваша країна відіграє велику роль в економіці регіону Латинської Америки, має розвинуту промисловість та  надзвичайно багата природними  ресурсами,» - зазначив пан Чижиков.

За даними Державної служби статистики України, обсяг українсько-аргентинської торгівлі товарами у січні-травні 2020 року склав 24,6 млн. дол. США у т.ч. експорт – 3,9 млн. дол. США, імпорт –20,69 млн. дол. США.

«Аргентина може слугувати воротами для українського експорту в країни Латинської Америки, а Україна – воротами для аргентинського бізнесу до країн Європейського Союзу,» - прокоментував Геннадій Чижиков.

Палати сприятимуть розвитку економічних відносин між Аргентиною та Україною у комерційних, інвестиційних та фінансових питаннях на благо обох країн.

Даний меморандум – новий крок у розвиткові ділової мережі між країнами.

 

 

Анонси

Останні новини