(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-Азербайджанській Діловій раді бути!

24.06.2021

Сьогодні під час бізнес-поїздки в Баку президент Торгово-промислової палати України та Голова правління Агентства з розвитку малого і середнього бізнесу Азербайджанської Республіки О. Маммадов створили Ділову раду. Засідання відбуватимуться щонайменше 2 рази на рік, як в Україні, так і в Азербайджані.

«Цей форум та перше спільне засідання Українсько-Азербайджанської Ділової ради в Баку – знакова подія. У наших країн є величезний потенціал для зростання торгівлі, який ми використовуємо не повністю. Українські компанії мають зацікавленість у створенні спільних підприємств на території Азербайджану в сфері машинобудування, гірничої промисловості, в агросекторі та харчовій промисловості», - зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Він наголосив, що головне завдання - сприяти налагодженню зв'язків між діловими колами України та Азербайджану в сфері торгівлі, промисловості, інвестицій, технологій і послуг. 

Крім того, очільник української ТПП відзначив позитивну динаміку зростання двосторонньої торгівлі:

"Товарообіг потроївся за три роки і є серйозні передумови для розвитку наших відносин".  

Геннадій Чижиков запросив азербайджанських підприємців, які зацікавлені в торгівлі з країнами ЄС, створювати свої підприємства в Україні і активніше користуватися перевагами, які дає Угода про вільну торгівлю між Україною та ЄС. 

Торгово-промислова палата України вдячна за організацію поїздки на високому рівні азербайджанським партнерам.  

Анонси

Останні новини