(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-чеський діловий форум: кооперація та партнерство

20.10.2021

У рамках проведення ІХ засідання Українсько-чеської змішаної комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва в Торгово-промисловій палаті України відбувся двосторонній бізнес-форум.
 
Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Віце-прем’єр-міністр, Міністр промисловості і торгівлі, Міністр транспорту Чеської Республіки Карел Гавлічек та президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков відкрили роботу ділового форуму.
 
Урядовці, експерти, представники українських та чеських компаній обговорили перспективи, пріоритетні напрями двостороннього економічного співробітництва та умови ведення бізнесу.  
 
Олег Уруський наголосив під час виступу, що Україна вбачає у Чеській Республіці важливого партнера і готова до активної розбудови взаємовигідної співпраці в усіх сферах. Особливу увагу сторони приділяють активізації кооперації у торговельно-економічній сфері, у галузях енергетики, промисловості, зокрема оборонної, транспорту та інфраструктури.
 
«Важливо було обговорити на високому рівні пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, з акцентом на кооперацію в авіації та промисловості. Цього року уряди очікують рекордного зростання торгівлі між нашими країнами. Прямі В2В-переговори між діловими колами України та Чехії – один із перевірених інструментів сприяння активізації бізнесу. Радий бачити у ТПП України сотні підприємців, які мають можливість встановити корисні знайомства для розвитку бізнесу», - сказав Геннадій Чижиков.
 
Також президент ТПП України Геннадій Чижиков подякував співорганізаторам форуму: Палаті Чеської Республіки з економічних зв’язків з країнами СНД, Посольству Чехії в Україні та Посольству України у Чехії.
 
20 жовтня півсотні лідерів чеського бізнесу з різних секторів економіки на чолі з президентом Конфедерації промисловості та транспорту Ярославом Ганаком та головою Ради директорів палати економічних відносин з країнами СНД Франтішеком Масопусом  у складі урядової делегації прибули до Києва для знайомства з українськими підприємцями.  

 

Анонси

Останні новини