(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-Турецька ТПП виділила основні напрями співпраці

25.02.2021

Українсько-Турецька торгово-промислова палата провела перше засідання з представниками дипломатичних представництв і бізнес-асоціацій.

Під час наради були обговорені ключові пункти співробітництва турецької та української сторін, а саме співпраця у сфері будівництва, банківських послуг і комунікаційної інфраструктури. 

Віцепрезидент ТПП України Валерій Король заявив про необхідність аналізу ринку і механізмів комунікації з дипломатичними колами двох держав. Важливим напрямом роботи самої Палати є розробка рекомендацій до Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною і надання її урядам країн. 

У свою чергу, голова української частини Українсько-Турецької торгово-промислової палати Сергій Савчук відзначив важливість виходу затребуваних сфер виробництва на зовнішні ринки та наголосив на планомірності співпраці.

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Андрій Сибіха виділив основні напрямки роботи для посилення співробітництва обох держав, що включають організацію інфраструктурних проєктів, підтримку бізнесу за пільговим кредитуванням і більшу взаємодію з регіонами та торгово-промисловими палатами.

Наприкінці зустрічі учасники презентували свої компанії та обговорили подальший план роботи на 2021 рік.

Анонси

Останні новини

Більше новин