(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україну відвідає торгова місія з Кіпру

15.03.2018

23–25 травня цього року до України завітає торгова місія з Кіпру у складі представників 25 компаній, що представляють фінансовий і торговельний сектори, рітейл, туризм, енергетику. Про це йшлося під час робочої зустрічі керівництва ТПП України з головою Cyprus Investment Promotion Agency та за сумісництвом членом ТПП Кіпру Міхалісом Міхаелем.

Міхаліс Міхаель передав вітання від  президента  ТПП Кіпру Крістодолуса Ангастініотіса, який очолить торгову місію, та розповів, що в рамках запланованого візиту в Києві та вперше у Львові відбудуться бізнес-форум, презентації для інвесторів, тематичні круглі столи та конструктивні b2b-переговори.

Сторони також говорили про взаємні інвестиції. Республіка Кіпр, що  працює з міжнародними фінансовими інституціями,  – один із найвагоміших і серйозних інвесторів в Україні. У розвитку співпраці з Кіпром, який є значним фінансовим і торговельним центром, закладено великий потенціал.

«Тож запрошуємо українські підприємства до участі – тримайте руку на пульсі та скористайтесь нагодою знайти ділових партнерів із Кіпру», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Теги: ТППУ, Бізнес, Україна, підприємництво, Кіпр

Анонси

Останні новини