(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

УКРАЇНУ ЗАПРОШЕНО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЮВІЛЕЙНОМУ 50-МУ МІЖНАРОДНОМУ АЛЖИРСЬКОМУ ЯРМАРКУ

07.03.2017

8-13 травня 2017 року в Алжирі проводитиметься 50-й Міжнародний алжирський ярмарок, запрошення на який особисто передав посол Алжиру в Україні Хосін Буссуара під час робочої зустрічі з президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим.

«Міжнародний алжирський ярмарок - одна з ключових і найбільших виставок регіону, цьогоріч очікує учасників майже із 40 країн світу! Впевнений, для вітчизняних підприємств - це чудова нагода представити потенціал національної економіки й ознайомитись із пропозиціями виробників із інших держав.Торгово-промислова палата України надасть кваліфіковану допомогу підприємцям в організації їхньої участі або відвідування цього заходу. Запрошую бізнес долучатися!», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Алжир має другу економіку на Африканському континенті, після ПАР, орієнтовану в основному на нафтогазовий сектор,є другим постачальником газу в Європу. Водночас переважну більшість своїх внутрішніх потреб задовольняє за рахунок імпорту, в структурі якого - механічні прилади, автотехніка, чорні метали та вироби з них, електричні машини й устаткування, зерно, молочна продукція, ліки, полімери, цукор, вимірювальна апаратура, олія, деревина, папір тощо. Отже, вона цілком відповідає експортній орієнтації української економіки. Особливо великі перспективи торговельно-економічної співпраці - в експорті українських продуктів харчування в Алжир, але нашим експортерам необхідно отримати на свою продукцію сертифікат Халяль.

Теги: expoucci_ua, Алжир, посол, посол Алжиру

Анонси

Останні новини