м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

В ТПП УКРАЇНИ ОБГОВОРИЛИ ШЛЯХИ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

07.09.2015

Про інтеграцію демобілізованих учасників АТО у суспільстві, необхідність єдиного підходу до психологічної реабілітації та удосконалення нормативної бази йшла мова під час засідання круглого столу в ТПП України, присвяченого актуальним питанням учасників АТО.

Мова йшла також про житлову програму, проблемні питання реалізації, та пропозиції щодо її удосконалення.

Так, зокрема, на сьогодні гостро стоїть проблема поінформованості учасників АТО з питань отримання житла в регіонах, недостатньої роботи територіальних органів соціального захисту населення тощо.

Дискусія точилася й навколо теми удосконалення забезпечення санаторно-курортним лікуванням, зокрема, проведення тендерів.

Директор департаменту по роботі з ветеранами та учасниками АТО державної служби у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, розповідаючи про реалізацію державної політики соціального захисту учасників АТО, окреслив основні напрямки діяльності Служби, хід виконання бюджетних програм, умови надання статусу учасника бойових дій добровольцям.

Підбиваючи підсумки засідання, учасники круглого столу запропонували створювати відповідні клуби учасників і ветеранів АТО, які б були спрямовані на вирішення, зокрема, питань психологічної допомоги і соціальної адаптації бійців.

Так, народний депутат Наталія Веселова підкреслила, що бачить необхідність удосконалення координованості дій державних органів та інститутів громадського суспільства, взаємодії у інформуванні, а також у питаннях застосування законодавчої бази.

Анонси

Останні новини