(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України відкрився центр сприяння ініціативі «Один пояс, один шлях»

05.07.2018

ТПП України разом із Китайською радою сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT) підписали Меморандум про приєднання ТПП України до Ділової ради Шовкового шляху. Першим кроком ТПП України у новому статусі стало створення в Україні Центру сприяння ініціативі «Один пояс, один шлях» (One Belt, One Road; OBOR).

Підписання відбулося наступного дня після українсько-китайського бізнес-форуму, що пройшов у ТПП України та зібрав понад 200 учасників.

Ділова рада Шовкового шляху ініційована Китайською радою сприяння міжнародній торгівлі й іншими організаціями у 2016 році. Вона слугує платформою для комунікацій бізнес-секторів країн, які підтримують ініціативу «Один пояс, один шлях».

«Відкриття Центру сприяння ініціативи «Один пояс, один шлях» у ТПП України дасть можливість Україні активніше залучатися до одного з найважливіших світових економічних і культурних процесів − проекту «Один пояс, один шлях». Відтепер консультації для вітчизняних компаній і допомога в участі в багатьох китайських ініціативах і програмах, масштабних заходах Китаю стають доступнішими для українського бізнесу», − наголосив Геннадій Чижиков, президент ТПП України.  

Крім того,  Центр ініціативи OBOR у ТПП України має стати міцною базою і для майбутнього відкриття представництва CCPIT в Україні.

«Українсько-китайські відносини протягом останніх років значно просунулися вперед. Ми готові всіляко сприяти участі України у Всесвітньому ярмарку у Пекіні China International Import Expo та  багатьох інших масштабних заходах Китаю. Також ми готові допомагати у  налагодженні зв’язків між підприємцями наших країн. Це і організація взаємних візитів, і забезпечення своєчасною інформацією щодо ситуації на ринку Китаю, і проведення спільних інформаційних інвестиційно-виробничих заходів, аналіз і надання інформації стосовно змін у нашому законодавстві, які зможуть сприяти цим процесам, тощо», − сказав Цзян Ценвей,  голова Китайської ради сприяння міжнародній торгівлі.

Нагадаємо, що Китайський комітет сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT) є потужною національною агенцією з розвитку зовнішньої торгівлі та інвестицій. Рада налічує 160  тисяч членів і взаємодіє з 300 організаціями у більш ніж 200 країнах світу. CCPIТ  встановлює широкі зв’язки з відповідними міжнародними організаціями, агентствами з просування торгівлі та інвестицій, асоціаціями та діловими колами для організації різних форм співпраці. Комітет прагне розширювати послуги для компаній і робити позитивний внесок у розвиток двосторонніх і багатосторонніх торгових відносин, сприяти світовому економічному процвітанню.

Теги: ТППУ, Китай

Анонси

Останні новини