(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

В Україні новий посол ПАР

25.07.2019

ТПП України продовжує працювати над розширенням експорту до Африканського континенту. Сьогодні у ТПП України відбулась робоча ознайомча зустріч із новопризначеним послом ПАР в Україні Андре Йоганнесом Гроеневальдом.

«Ми зійшлися на думці, що  наші підприємці мають бути активнішими у ділових відносинах з колегами з ПАР. Для цього треба більше знати один про одного. Попередньо, є велика зацікавленість у співпраці в енергетичному та агросекторі, туризмі. ТПП України готова сприяти цьому», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Ідея проста – реалізовувати успішні проекти, аби на власному прикладі показувати як розбудовувати та поглиблювати співпрацю.

Президент ТПП України та посол  домовились про низку спільних заходів. Так, наприкінці жовтня посольство планує організувати у Києві та Одесі 3-денний івент, який включатиме зустріч із бізнесом обох країн у торгово-промислових палатах, кілька навчальних семінарів з туризму та бізнесу і культурний вечір із митцями та дизайнерами обох країн.

А вже в вересні на базі ТПП України відбудеться ознайомча презентація можливостей у ПАР для українського бізнесу.  

У планах також підготовка української  бізнес-місії до ПАР у відповідь.

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин