м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

В УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ З’ЯВИВСЯ СВІЙ ЛОБІСТ У ПІВДЕННІЙ ФРАНЦІЇ

30.03.2017

ТПП України призначила Тетяну Ревуцьку своїм представником у Південній Франції. Вона захищатиме інтереси українського бізнесу перед органами влади Франції, ТПП, організаціями й окремими особами як регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег, так і по всій території, особливо в Парижі та Марселі.

До обов’язків представника ТПП України у Південній Франції входять: сприяння зустрічам на різних рівнях і в різних форматах,  проведенню українських форумів, презентацій на території Франції; допомога в пошуку партнерів та інвесторів для представників українського бізнесу, у просуванні вітчизняної продукції та послуг на французький ринок;  інформування бізнесу про можливість експорту товарів і послуг, а також виявлення французьких підприємств, зацікавлених у співробітництві з партнерами з України.

 «Представництво ТПП України у Південній Франції  покликане зробити торговельний шлях більш відкритим, а ринки – більш гнучкими», – сказала новий представник.

 Тетяна Ревуцька – к.е.н, бізнес-тренер, президент групи сервісних компаній «АТЄ Груп», керуючий партнер Marketing&PR Studio FreshLook, директор міжнародної логістичної компанії «Карго-Сервіс», автор понад 50 публікацій із логістики, управління ланцюгами постачання, сервісного менеджменту, маркетингу, директор Академії МВА SIC в Україні та СНД. Пройшла наукову практику в Університеті Sorbonne (Франція), стажування в London Business School (Великобританія), в Академії МВА International  здобула ступінь МВА SIC.

Теги: бізнес, Європейський Союз (ЄС), представник ТППУ, представник ТППУ у Південній Франції, Франція

Анонси

Останні новини