м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вечір української моди став одним з найяскравіших заходiв на Тижнi моди в Туринi

05.07.2023

27 червня 2023 року в рамках заходу відбувся Вечір української моди, головною темою якого стала — ВІД УКРАЇНСЬКОГО ЕТНОСУ ДО СУЧАСНОСТІ.

Консорціум EEN-Ukraine обрав 9 українських дизайнерів, виробників одягу, взуття та аксесуарів, які продемонстрували свою неповторну, креативну та високоякісну продукцію під час вечірнього показу у вражаючій віллі Сассі.

    

Публіка була в захваті від різноманітності стилів, кольорів та фактур, які представили українські дизайнери.

Чуприна Дар'я, учасниця делегації, дизайнерка та засновниця унікального бренду CHUPRINA, отримала Нагороду кращого дизайнера цього року!

Тиждень моди в Турині - це міжнародна подія, яка збирає професіоналів та любителів модної індустрії з усього світу.

В італійському місті Турин відбудуться покази одягу, взуття та аксесуарів від найкращих брендів та молодих талантів. Учасники матимуть змогу не тільки насолодитися красою та оригінальністю колекцій, але й встановити контакти, обмінятися досвідом та знайти нових партнерів.

Участь у Тижнi моди в Туринi стала для українських дизайнерiв не тiльки чудовим досвiдом, але й потужним поштовхом для розвитку їх бiзнесу.

    

Вони отримали можливiсть показати свою продукцію широкому колу професiоналiв та любителiв моди, знайти нових клiєнтiв і партнерiв. Консорціум EEN-Ukraine продовжує пiдтримувати та допомагати українським компанiям у цьому напрямку, органiзовуючи новi мiсiї та заходи.
    

КАТАЛОГ можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1fkAmZlw-joS5g05rhuaC7f7JjxMd9B6K/view?usp=drivesdk

    

Попереду ще багато цікавих подій та можливостей для розвитку вашого бізнесу!

Звертайтеся до головного офісу EEN-Ukraine Consortium у ТПП України : [email protected]

Теги: бізнес, ТППУ, EEN, B2B, EEN-Ukraine

Анонси

Останні новини

Більше новин