м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

VI Національний Медовий Форум відбувся!

27.10.2023

Дякуємо гостям, співорганізаторам, партнерам, учасникам, експертам та спікерам VI Національного Медового Форумі «Євроінтеграція під час війни: виклики та можливості для медової галузі України».

Захід відбувся 26 жовтня 2023 року у ТПП України.
    

    

Україна навіть під час війни йде вперед у розвитку всіх сферах бджільництва.

Сьогодні ми почули актуальну інформацію про законодавчі ініціативи, ситуацію у професійному пасічництві, медоварінні, ринку запилення в Україні і авторитетні думки та досвід закордонних партнерів.

Під час заходу Президент ТПП України Геннадій Чижиков привітав бджолярів і висловив упевненість у високій якості українського продукту.

 

«Україна може впевнено розраховувати на «золоті» статті українського експорту – збіжжя та мед. Можу стверджувати впевнено, що український мед якісний та безпечний. Це підтверджують як дослідження, так і відданість нашого виробника технологічним стандартам. На жаль, з початку воєнної ескалації ціни на мед суттєво знизилися, а собівартість виробництва зросла удвічі. Проте медовий бізнес розвивається і ТПП України продовжить підтримку галузі», - сказавГ. Чижиков.

 

    

    

Він висловив щиру вдячність партнерам форуму і нагородив почесними дипломами ТПП України:

  •  Проєкт Німецько-Український аграрно-політичний діалог
  •  Проєкт Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства
  •  Громадське Об’єднання «Асоціація професійних пасічників України»

«Особливо дякуємо за підтримку та допомогу у проведенні Медового форуму Проєкту Німецько-Український аграрно-політичний діалог та Проєкт Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства. нас дуже підтримали партнерські бджолярські організації з Німеччини, Великої Британії, Франції» - наголосивОлег Юхновський, голова Комітету підприємців АПК при ТПП України.

«Медовий Форум 2022 не відбувся, але сьогодні, з вірою в ЗСУ, згуртованість українського народу, наших міжнародних партнерів і нашу спільну велику перемогу, ми з радістю відновлюємо роботу нашого заходу», - додав він.

    

    

    

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, Медовий форум, Олег Юхновський

Анонси

Останні новини