м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Від культурної дипломатії – до торговельно-економічного співробітництва: у Палати з’явився представник у Південно-Африканській Республіці

24.05.2017

Повноваження представника Торгово-промислової палати України в Кейптауні та Західній Капській провінції Південно-Африканської Республіки виконуватиме Олеся Матвіяс.

У Південно-Африканській Республіці Олеся проживає з 2002 року та повністю асимілювалася в місцеве суспільство.  В ПАР здобула досвід роботи в сфері нерухомості та торгівлі вином. Є засновницею консультативного та торгового центру «Дажбог», який надає консультації, здійснює аналіз ринку, переклади та надає інші послуги для спрощення економічної й іншої співпраці. З  2014 року вона є активісткою української громади в ПАР.

 В Україні працювала заступником директора фармакологічного направлення «БіоФарм».

Нині Олеся Матвіяс – віце-президент і керівник відділу економічних зв’язків між ПАР та Україною Асоціації, заснованої з метою об’єднання всіх українців ПАР.

 «Наразі в ПАР проживають майже 5 тисяч українців. Ми вже створили Українську асоціацію в ПАР. Поки що зосереджувались на питаннях культурної дипломатії, проте, впевнена, що зараз необхідно розвивати торговельно-економічне співробітництво між нашими країнами. Вважаю, що співпраця ПАР та України є стратегічним  важливим елементом подальшого економiчного розвитку обох держав», – сказала новопризначений представник.

У квітні 2017 року Асоціація провела низку заходів під загальною назвою «Дні України в Кейптауні»: виставки української літератури в 4-х бібліотеках Кейптауна, лекції з проблематики української літератури, показ актуальних документальних фільмів, перший фестиваль української культури в ПАР. Фестиваль відвідало понад 1000 гостей різних національностей. У його програмі були виступи бандуристів, майcтер-класи із гопака та  писанок, частування українськими стравами.

Теги: підприємництво, представник ТППУ, ПАР, Олеся Матвіяс, представник ТПП в ПАР

Анонси

Останні новини

Більше новин