м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Відбудова України серед головних тем наймасштабнішого польського форуму Kongres 590

23.06.2022

Анджей Дуда: «Я радий, що ми надали Україні статус країни, яка співпрацює з Ініціативою трьох морів. Ідея співпраці в рамках Ініціативи трьох морів полягає в тому, щоб з’єднати нашу частину Європи ефективним дорожнім, цифровим та енергетичним зв’язком». 

Про це Президент Польщі заявив під час відкриття цьогорічного Kongres 590 у Варшаві. 

В рамках сьомого Kongres 590 відбувся Польсько-румунський економічний форум, організований за підтримки партнера ТПП України Польська Торгова палата (Krajowa Izba Gospodarcza), яка є найбільшою незалежною бізнес-інституцією Польщі.

Темами форуму стали: відбудова України, енергія, захист.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков під час виступу окреслив виклики, які стоять перед українським бізнесом та контекст експертних дискусій про плани відбудови.

«Я дуже вдячний за спілкування з керівниками європейських та міжнародних палат, польськими та румунськими урядовцями, бізнесом. Інтерес європейського бізнесу до відбудови нашої економіки вселяє оптимізм українській діловій спільноті. ЄС, і особливо Польща, виявили неймовірний рівень солідарності з Україною у обороні від російської агресії. Інфраструктурні втрати України зростають. Ідеї та проекти відбудови можуть бути втілені тільки спільними силами приватного сектора, держав та міжнародних структур», - сказав Г. Чижиков.

  

         

   

   

Теги: Польща, бізнес, Геннадій Чижиков, Україна, відбудова України, енергія, захист, економічний форум

Анонси

Останні новини

Більше новин