м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Відбулося установче засідання Комітету з питань надрокористування при ТПП України

15.01.2026

Рішенням Президії Торгово-промислової палати України від 18 грудня 2025 року було створено Комітет з питань надрокористування при ТПП України.

14 січня 2026 року в Торгово-промисловій палаті України відбулося його установче засідання, яке пройшло у змішаному форматі — офлайн у Києві та онлайн.

Засідання відкрила Віце-президент Торгово-промислової палати України Наталія Забрудська. Із вступним словом щодо цілей і завдань Комітету виступила ініціаторка його створення Альона Шуліма, партнерка ТОВ «Прагма Консалтинг Груп».
 


 

За результатами установчого засідання Головою Комітету з питань надрокористування при ТПП України було обрано Альону Шуліму

Заступниками голови Комітету за поданням Голови Комітету обрано Артема Петренка, виконавчого директора Асоціації газовидобувних компаній України, та Артура Мартиненка, директора GR-департаменту BGV Group Management.

Також учасникам було представлено річний план роботи Комітету на 2026 рік та обговорено першочергові заходи з його реалізації, а також організаційних питань діяльності Комітету.

Учасники засідання наголосили на важливості створення майданчика для системного діалогу між бізнесом, експертною спільнотою та органами державної влади з питань надрокористування.
 

 

Теги: комітет, ТППУ, Україна, Забрудська Наталя, засідання, Комітет надрокористування

Анонси

Останні новини