м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Відновлення енергетики – у центрі розмови представників Міністерства фінансів та казначейства Франції із українським бізнесом

10.07.2024

 

 

4 липня 2024 року в Торгово-промисловій палаті України  українські компанії зустрілись із французькою делегацією у такому складі:

  • Жан-Батіст Брассьор (Jean-Baptiste Brasseur), економічний радник Посольства Французької Республіки в Україні Ambassade de France en Ukraine; 
  • Олів'є Стемлер, радник Спеціального посланника з питань допомоги та відновлення України; 
  • Аріна Юб, заступник начальника відділу фінансування, Генеральна дирекція Казначейства Франції.

  

Серед українських компаній були основні представники енергетичного ринку. 

Йшлося про ситуацію в енергетиці, можливості кооперації та потреби для відновлення енергетичних потужностей України й співробітництво, зокрема у розвитку зеленої енергетики. 

Франція – серед світових лідерів із запровадження інноваційних енергорішень і готова ділитись досвідом і технологіями з Україною.

Франція виділяє 200 млн євро на відновлення критичної інфраструктури України. Французька сторона зацікавлена в отриманні оперативної інформації про актуальні потреби українських компаній з енергосфери.

Україна критично потребує відновлення та захисту об'єктів енергетики, зокрема електростанцій, які зазнають постійних обстрілів, посилення партнерської підтримки у зміцненні системи протиракетної оборони і розвитку зеленої енергетики та енергоефективності. 

Дякуємо Посольству Франції в Україні та нашим ключовим французьким партнерам, серед яких Українсько-Французька торговельна палата, Medef International за підтримку постійного двостороннього діалогу.

  

Теги: енергетика, ТППУ, Франція

Анонси

Останні новини

Більше новин