м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Відновлення й організація роботи бізнесу на звільнених територіях України у центрі уваги!

16.09.2022

Діалог про відновлення бізнесу у деокупованих регіонах розпочали підприємці та представники ТПП Донецької, Луганської, Херсонської областей.

Зустріч бізнесу та керівників вимушено переміщених палат зібрали у ТПП України.

Представники релокованих палат та підприємств обговорили проблеми адаптації, переміщення виробництва, відновлення зруйнованих виробничих ланцюжків та плани відновлення роботи.

 

  
 

Аграрії, фармацевти, науковці, промисловці, аудитори та виробники обмінялись баченням ситуації, досвідом перезапуску роботи підприємств.

 

  
 

Учасники зустрічі переконані, що лише якнайшвидше відновлення української влади на окупованих територіях дає надію на відродження виробництва, відродження цих областей.
 

«Бізнес вірить в перемогу України. Працює на перемогу. Я вражений силою наших підприємців. Багатьом із них дивом вдалося вижити. І при цьому врятувати частину потужностей, фахівців, унікальні напрацювання. І вони вже думають про відбудову рідних регіонів», - наголосив президент ТПП Г. Чижиков.


За його словами, також дуже важливо, що більшість бізнесів, витіснених агресором із окупованих регіонів, не збираються залишати Україну, і прагнуть повернутись до Донецької, Луганської та Херсонської областей після деокупації.

Каскад питань та проблем, про які йшлося під час зустрічі, дуже масштабний. ТПП планує опрацювати запит переміщеного бізнесу на підтримку бізнес-спільноти й продовжить роботу із підтримки переміщених компаній.
 

 

Теги: Агросектор, підприємництво, бізнес, ТППУ, промисловість, фармацевтика, відбудова України, релокація, РТПП

Анонси

Останні новини