(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Винне рандеву: змагання смаків України і Франції

11.03.2021

ТПП України разом з Посольством Франції в Україні та французькими партнерами - компанією «Інтерко», Нова Аквітанія, Вищою Національною Школою Агрономії Бордо, ліцею Бордо, Бланкфор вперше провела унікальну подію: «Wine Rendez-Vous: Ukraine vs Bordeaux».

«Wine Rendez-Vous: Ukraine vs Bordeaux» - це можливість в онлайн-режимі продегустувати вина законодавців винної культури України і Франції.

«Навіть криза не в змозі завадити нам зустрітися з нашими французькими колегами, аби поспілкуватися про винну культуру наших країн і поділитися своїми успіхами», - зазначив один з організаторів заходу, голова Комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський.

З української сторони участь у заході взяли президент ТПП України Геннадій Чижиков, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Лоран Деньйо, голова Комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський, експерт з питань сільського господарства Людмила Степура, другий секретар економічного відділу Посольства України у Франції Ксенія Дружченко, а також представники українського виноробного бізнесу – власники компаній ТМ «Колоніст», «Шато Чизай», «Бейкуш Вайнері», ТМ «В.Петров», «Сливино» і «Курінь».

Французьку сторону представляли Почесний консул України та директорка компанії «ІНТЕРКО» Крістін Пекастенг, керуючий директор «Château DAUZAC» Лоран Фортін, професор економіки і маркетингу виноробства ліцею Бордо (Бланкфор) Стефан Баде. 

Дегустація зразків української та французької виноробної  продукції відбувалась у класичному порядку подання: від сухих, напівсухих, напівсолодких(білих, рожевих, червоних), десертних до ігристих вин.

Кожен винороб мав змогу презентувати свою компанію та більш детально розповісти про кожне з представлених вин. Інші учасники, в свою чергу, висловлювали свої враження щодо якості та пропозиції її покращення.

Щоб дізнатися, які вина сподобались учасникам найбільше, дивіться онлайн-трансляцію заходу: