м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Високий рівень цифровізації належить до ключових інвестиційних переваг України

24.07.2023

Лідери Міністерства цифрової трансформації України, Eurochambress і Торгово-промислової палати України обговорили стратегію цифрової трансформації України та її вплив на інвестиційний бізнес-кілімат.

21 липня 2023 року відбулась зустріч Олександра Борнякова, заступника Міністра цифрової трансформації України, Володимира Длоуги, президента Eurochambres та Геннадія Чижикова, президента ТПП України.

Учасники обговорили виклики і напрямки взаємодії у розвитку діджитал-підтримки бізнесу в умовах війни та відбудови України.
  

Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що курс на поглиблену цифровізацію залишається спільним для України, ЄС та глобальної мережі палат.

«Цифровізація – основа безпеки і торгівлі. E-Commerce стає сьогоднішнім та майбутнім глобальної економіки. Приємно відзначити, що Україна тут серед лідерів. Стратегія цифрової трансформації України вражає. Цифровізація в основі процесу модернізації України є важливим фактором прозорості, яка сприятиме залучено іноземних інвесторів», - сказав Г. Чижиков.

Він подякував Міністерству цифрової трансформації України за співпрацю із бізнес-спільнотою України та ЄС.
                                                     

Президент Eurochambres Володимир Длоуги та генеральний директор Бен Баттерс прибули до Києва, щоб підтвердити підтримку України європейським приватним сектором.
Обговорення з представниками уряду зосереджені навколо тем підтримки українських підприємців та залучення європейського бізнесу до процесу відбудови України.

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, eurochambres, Міністерство цифрової трансформації України, цифровізація

Анонси

Останні новини