(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Виставка сучасного українського мистецтва в рамках проекту «Переплетіння»

22.04.2019

20 квітня в Шанхайському художньому музеї «Мистецького обміну та досвіду» відкрилася виставка сучасного українського мистецтва в рамках Міжнародного культурного проекту «Переплетіння».

Міжнародний культурний проект «Переплетіння» – це унікальна культурна подія, яка базується на темі взаємодії та зв'язку культурного фонду України та Китаю з народами Шовкового шляху, що з'єднує їхні матеріальні, мистецькі та духовні культури, а також нові та класичні напрями у прикладних і візуальних напрямах мистецтвах. Проект сприятиме культурному співробітництву дружніх народів України та Китаю і стане інструментом для поглиблення культурного обміну та діалогу в рамках ініціативи «Новий Шовковий шлях» «Один пояс, один шлях».

На виставці представлені 83 роботи шести українських сучасних художників і скульпторів, визнаних у Європі та на Заході, які працюють у трьох різних напрямах образотворчого мистецтва: скульптура, живопис, декоративно-прикладне мистецтво. Всі вони ретельно відібрані за унікальністю техніки, нестандартним поєднанням матеріалів, новим поглядом, тонкощами передачі ідей і почуттів, статусом і визнанням на ринку мистецтва.

Урочисте відкриття заходу відбулося 20 квітня і розпочалося вітальними словами від організаторів, авторів ідеї проекту. З-поміж організаторів заходу: Міністерство культури України, Торгово-промислова палата України, Генеральне консульство України в Шанхаї, Товариство українсько-китайської дружби, компанія Сервантія Люміна, Шанхайський художній музей «Мистецького обміну та досвіду». Гала-відкриття також відзначилося майстер-класами трьох представників українських художників: Віктора Горяєва (живопис), Леся Панчишина (живопис) та Даниіла Ровенчина (скульптура), які розкривали таємниці створення скульптур і написання картин, використовуючи власну техніку.

Виставка «Переплетіння» триватиме до 20 травня у вільному доступі для відвідання всіх бажаючих у Шанхайському художньому музеї «Мистецького обміну та досвіду» з 10:00 до 18:00.

Анонси

Останні новини

Більше новин