м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Виставку мікро-, малих та середніх підприємств «Схід-Експо 2023» відкрито у Києві

06.06.2023

У заході представлено понад 80 компаній, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України.

6 червня 2023 року участь у відкритті виставки взяв Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислова палата України. Він наголосив на важливій ролі "Схід-Експо" як майданчика для підтримки й активізації бізнесу в Україні, зокрема регіонального.

  

Проєкти для розвитку бізнесу, промислово-економічний потенціал компаній – членів Запорізька торгово-промислова палата представила на заході Запорізька палата. 6 й 7 червня працює інформаційний стенд для ознайомлення з основними ініціативами Палати і проведення перемовин.

  

Схід-Експо 2023» організовує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Українi в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за щедрої підтримки Європейського Союзу (ЄС), Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.
  

Захід реалізується у партнерстві з Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.
  

  

  

  

  

Теги: Європейський Союз (ЄС), бізнес, ТППУ, Донецька ТПП, Геннадій Чижиков, виставка, Хорватія, Міністерство економіки України, Запорізька ТПП, Посольство США в Україні, Схід-Експо

Анонси

Останні новини

Більше новин