(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вітаємо Запорізьку ТПП із 80-річчям!

12.02.2020

Шановні колеги!
Дозвольте привітати вас з 80-річчям Запорізької торгово-промислової палати.Ваша організація представляє підприємства, які є найбільшими експортерами та визначають економічну міць України. У 155 країнах купують продукцію, вироблену у Запорізькій області.

Торгово-промислова палата України у тісній співпраці з регіональними палатами впроваджує ряд ініціатив, які дозволять спростити та наростити експорт. Незабаром розпочнуть роботу фахівці, які допоможуть пройти перевірки контролюючими органами України та адаптувати продукцію до вимог регламентів Європейського Союзу. Ми розраховуємо, що великий інструментарій торгово-промислових палат дозволить зміцнити експортні позиції великих підприємств та відкрити напрямок міжнародної торгівлі для малого та середнього бізнесу.

Міжнародні форуми, організовані на базі Торгово-промислової палати України, сприяють розвитку регіонального економічного потенціалу. Нещодавній українсько-турецький форум пройшов за участі президентів двох країн Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана. Український бізнес орієнтується на двократне зростання товарообігу. Для Запорізької області це важливий напрямок діяльності – Туреччина займає друге місце за обсягами експорту продукції підприємств Запорізького регіону.

Хочу відзначити, що робота Запорізької торгово-промислової палати надзвичайно важлива для всієї країни.

З повагою,
президент Торгово-промислової палати України
Геннадій Чижиков