(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вітаємо зі Всесвітнім днем туризму!

25.09.2020

Шановні працівники туристичної сфери!

Від імені Комітету підприємців туристично-готельної індустрії вітаємо зі Всесвітнім днем туризму всіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок, а також колег, які працюють в цій сфері.

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків та вистояти в цей непростий час, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Туризм є одним з пріоритетних напрямів розвитку економіки та культури країни. Кожен з нас, хоч раз в житті подорожував і, зазвичай, ці враження запам’ятовуються на все життя.

Нехай туризм в Україні буде підґрунтям для розвитку комфортної інфраструктури та сталого розвитку об’єднаних територіальних громад, збільшує кількість бажаючих мандрувати Україною, відкриваючи незвідані місця, події та легенди.

Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Наша країна, з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Впевнені, що разом ми ще багато і наполегливо будемо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави.

З нагоди Дня туризму – зі святом усіх, кого ваблять близькі й далекі подорожі, активний і пізнавальний відпочинок!