(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вітчизняних експортерів орієнтували на освоєння ринку Німеччини

14.11.2017

Для вироблення зваженої політики у сфері розвитку агропромислового комплексу Україна потребує відкритого діалогу та тісної співпраці з Німеччиною у таких актуальних напрямах, як залучення інноваційних технологій в агропромислове виробництво, забезпечення європейських стандартів якості та безпеки продуктів харчування тощо. Про це йшлося під час Четвертого українсько-німецького форуму харчових продуктів у ТПП України. Він об’єднав аграрну виставку та дискусійну панель «Майбутнє українського агробізнесу. Реалії і нові можливості».

 

«Такі заходи допомагають краще зрозуміти потреби споживачів того ринку, куди є намір експортувати. Для малих і середніх підприємств це – унікальна можливість розширити ринки збуту та знайти нові шляхи розвитку. Про все інше потурбуються наші фахівці. Торгово-промислова палата щодня працює над тим, щоб допомогти вітчизняному бізнесу експортувати, забезпечує комплексний підхід до роботи малого та середнього бізнесу на міжнародній арені, починаючи з аналізу готовності підприємства до експорту, пошуку партнерів за кордоном, інформування про проведення ділових заходів на міжнародному рівні, митного оформлення і закінчуючи видачею карнетів АТА. Кожен українець знає, що вітчизняні продукти найкращі – лишилося заявити про це на всю Європу. Над цим і  працюємо», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков. 

У форумі, що пройшов за підтримки  Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, Німецько-української промислової торговельної палати та проекту «Агроторгівля України», взяли участь 20 німецьких і 20 українських підприємств харчової промисловості.

«Україна – платформа для виробництва харчових продуктів майбутнього. Інвестори з Німеччини відновлюють інтерес до України. Протягом останніх місяців суттєво збільшилась кількість запитів до Палати від тих із них, які орієнтовані на співробітництво в легкій і харчовій промисловості, сільському господарстві. Якщо поглянути на структуру українського експорту до Німеччини за минулий рік, то частка сільськогосподарських виробів становить 10,7%», – сказав голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус.

Активізації співпраці України з Німеччиною у сфері АПК сприяє впровадження проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» в Україні, дія якого продовжена до 2019 року. Проект підтримує Україну в питаннях розвитку сталого сільського господарства, ефективної переробної промисловості та підвищення міжнародної конкурентоспроможності відповідно до принципів ринкової та регуляторної політики. Крім того, він поширює німецький, зокрема східнонімецький, а також міжнародний, європейський досвід із розробки рамкових аграрно-політичних умов, а також щодо організації відповідних аграрно-політичних установ.

 

Теги: ТППУ, АПК, Україна, Німеччина, експорт

Анонси

Останні новини