(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вітчизняну мінеральну воду експортуватимуть у Китай

17.11.2017

Необхідність лібералізації візового режиму, проведення третього засідання Українсько-Китайської міжурядової комісії з економічного співробітництва, розширення спектра поставок сільськогосподарської продукції до Китаю – ці й інші пріоритети поглиблення співпраці України та Китаю, а також стан і перспективи практичної діяльності української частини Українсько-Китайської ділової ради обговорили під час її розширеного засідання у ТПП України.

«У світі нині в режимі очікування знаходиться понад 40 трильйонів вільних інвестиційних коштів, більша частина яких зосереджена у Китаї. Україні та Китаю необхідно сконцентрувати зусилля на вибудуванні відносин на високому рівні, лібералізації візового режиму, проведенні третього засідання Міжурядової комісії з економічного співробітництва, розширенні спектра поставок сільськогосподарської продукції до Китаю», – сказав голова української частини Українсько-Китайської ділової ради Роберт Бровді.

Члени Ради підбили підсумки роботи за 2017 рік й окреслили найближчі плани.

Зокрема, було ініційовано  та реалізовано організаційно-методичне забезпечення процесу встановлення й оформлення партнерських відносин Закарпатської області України із китайською провінцією Юньнань. Спільно з Закарпатською обласною держадміністрацією члени Ради підготували візит делегації Посольства КНР в Україні на чолі з послом, а також делегації представників китайських резидентських компаній в Україні до Закарпаття, що відбудеться орієнтовно у грудні  цього року. А вже за кілька днів група українських виробників та експортерів мінеральної води візьме участь у міжнародній виставці глобальних роздрібних продажів приватних торгових марок у Шанхаї  та двосторонніх перемовинах із китайськими оптовиками і роздрібними мережами.

Нагадаємо, спільна Українсько-Китайська ділова рада (УКДР) утворена у вересні 2010 року під час державного візиту Президента України до КНР на підставі двосторонньої Угоди між Торгово-промисловою палатою України (ТППУ) та Китайським комітетом сприяння міжнародній торгівлі (ССРІТ), як постійно діючий майданчик для комунікації та взаємодії бізнесових кіл двох країн.

Основним завданням УКДР є сприяння розвитку двосторонніх економічних зв’язків, забезпечення постійного діалогу між підприємцями двох країн шляхом проведення спільних зустрічей і заходів, обговорення і вивчення можливостей співпраці у сфері економіки, торгівлі й інвестицій. До її складу входять понад 100 бізнесових структур, підприємств, установ та асоціацій України та КНР. Головою китайської частини Ділової ради є президент однієї з провідних державних корпорацій КНР – China National Machinery Industry Corporation (SINOMACH)  – Жень Хунбінь. Українську частину очолює голова правління Асоціації Українсько-Китайського співробітництва (АУКС) Роберт Бровді. Його заступниками є відомий український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР у 1999 – 2001 рр. Ігор Литвин і віце-президент ТПП України Валерій Король.

Теги: ТППУ, ділова рада, Україна, підприємництво, Китай

Анонси

Останні новини