(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Восени в Україні відбудеться Міжнародний місячник кібербезпеки

20.06.2019

Це питання розглянули на засіданні Президії Торгово-промислової палати України, що відбулось 20 червня. Голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України та віцепрезидент Київської ТПП Володимир Коляденко повідомив про подальші кроки у розвитку кібербезпеки в Україні.

«Ми продовжуємо нашу роботу з кібербезпеки. Про те, що актуальність питань інформаційної безпеки тільки зростає, свідчить остання статистика. Прямі збитки від кібератак за 2018 рік сягають близько 900 млрд доларів, а за прогнозованими оцінками в 2019 році виростуть на порядок», – зазначив Володимир Коляденко.

За його словами, Торгово-промислова палата своєчасно реагує на нові виклики, адже наразі створено Антикризовий  центр кіберзахисту бізнесу, підписано меморандум про співробітництво з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації, проведено Місячник кібербезпеки.

Зусиллями комітету з електронних комунікацій, Антикризового центру, провідних компаній з кібернетики спільно з органами влади розроблено дорожню карту реалізації положень «Меморандуму про співробітництво у сфері забезпечення кіберзахисту між Торгово-промисловою палатою України та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України» на 2019–2020 роки.

«Дорожня карта структурує і систематизує нашу спільну роботу і ставить в якості головного пріоритету створення платформи державно-приватної взаємодії у сфері кібербезпеки, яка виступить майданчиком для діалогу експертного середовища, бізнесу та влади», – прокоментував Володимир Коляденко.

На засіданні Президії Торгово-промислової палати України повідомили, що зараз активно готується проведення Місячника кібербезпеки в Україні міжнародного характеру. Адже II-й форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес», що запланований на жовтень цього року, вже включено до програм Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат, а зацікавленість виявили фахівці з Австрії, США та Ізраїлю. Окрім інших заходів з посилення кібербезпеки, також планується проведення 1-ї спеціалізованої виставки з кібербезпеки.