(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Всеукраїнський місячник кібербезпеки стартував

27.09.2019

Сотні студентів, аспірантів і викладачів дізналися про передовий досвід забезпечення кібербезпеки, обговорили світові тренди освіти та реальні кейси у рамках Всеукраїнського місячника кібербезпеки, що стартував 27 вересня із конференції «День інформаційних технологій та кібербезпеки».

Конференція проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики.

Організаторами заходу виступили Торгово-промислова палата України, Київська торгово-промислова палата та компанія Training Center Softprom by ERC.

Роботу конференції урочисто відкрив декан факультету комп'ютерних наук та кібернетики, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Анатолій Анасімов. Він підкреслив виняткове значення питань кібергігієни у кіберпросторі та зазначив, що КНУ ім. Тараса Шевченка сьогодні є найбільшим центром підготовки фахівців комп'ютерних наук та кібернетики.

Учасників привітав Володимир Коляденко, віцепрезидент Київської ТПП, голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України, голова Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП. За його словами, 95% інцидентів у сфері інформаційної безпеки викликані людським фактором, тому обов’язково потрібно дотримуватися кібергігієни та відпрацьовувати навички роботи з цифровими носіями. Він також повідомив присутнім про Всеукраїнський місячник кібербезпеки та про заходи, що проводитимуться у його рамках.

Фахові спікери-практики від Training Center Softprom by ERC, громадської спілки «Кіберковчег» та АТ «Кредобанк» назвали всесвітні тренди у навчанні та сертифікації, розповіли про шахрайства з кредитними картками в сфері E-Commerce, навчили як отримати «своє» на всесвітньому ринку кібербезпеки, а також розіграли цікави призи серед найактивніших студентів.

Захід продемонстрував прогрес серед молоді у зміцненні системи кібербезпеки, розуміння сучасних викликів і зацікавленість у виробленні спільних дій для подальшого підсилення кібербезпеки.