м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

За сприяння ТПП України Торговій палаті Люксембургу презентовано інвестиційний потенціал Львівщини

13.05.2022

ТПП України організувала зустріч української делегації із Генеральним директором Торгової палати Люксембургу

Українська делегація провела зустріч з Генеральним директором Торгової палати Люксембургу Карлом Теленом, та консультантом Департаменту міжнародного співробітництва Нілом Бленчі.

Захід був організований Геннадієм Чижиковим, президентом Торгово-промислової палати України.

Було обговорено можливі вектори співпраці українського та люксембурзького бізнесу.

До складу української делегації увійшли Анна Любима, керівник Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України, Ганна Крисюк, президент Business Woman Club, голова «Міжнародного штабу допомоги українцям», Юрій Холод, заступник голови Львівської обласної ради, Юрій Бучко, заступник голови Львівської ОВА, Олег Канівець, міський голова Стрия, Ніколас Жаров, кандидат в представники ТПП України в Люксембурзі, президент Асоціації українців Люксембургу, Микола Новіков, почесний консул Люксембургу в Україні, Ігор Дулин, власник компанії Octo Via Group.

«Торгово-промислова палата України високо цінує підтримку Люксембургу. Ми сподіваємося, що запроваджена Європалатою твінінгова програма підтримки України дійсно стане рушійною силою у відбудові регіонів України та створить нові можливості як для ділових кіл України, так і країни в цілому» - наголосила Анна Любима.

*Проект Eurochambres and ICC Ukrainian Regional Chamber Twinning Programme передбачає залучення національних європейських палат до прямої співпраці із регіональними ТПП. Президент ТПП України Геннадій Чижиков оголосив про запуск програми у квітні 2022 року.

Карло Телен, Генеральний директор Торгової палати Люксембургу наголосив на готовності країни всебічно підтримувати Україну, зокрема в консультаціях щодо ведення бізнесу, релокації виробництва українських компаній.
Домовились про проведення найближчим часом спільного заходу «Doing business in Luxembourg» для українських ділових кіл щодо роботи на люксембурзькому ринку, а також отримання від Торгової палати Люксембургу опрацьованого списку товарних позицій, які Люксембург готовий імпортувати з України.

Під час зустрічі було презентовано економічний потенціал Львівської області, а також озвучені пропозиції щодо відбудови України та налагодження нових логістичних шляхів постачання продукції українського виробництва в Європу.

В рамках програми візиту відбулася зустріч з головою міста Еш, де були обговорені питання регіональної співпраці та підписання найближчим часом Меморандуму про партнерство між м. Еш та м. Стрий.

Активізація двосторонньої співпраці з нашими європейськими партнерами важлива як ніколи раніше. Тому ТПП України докладає всіх зусиль для встановлення прямих контактів як між діловими колами, так і бізнесу з органами місцевого самоврядування.

 

Теги: бізнес, співробітництво, ТППУ, Геннадій Чижиков, eurochambres, ICC, Торгова палата Люксембургу

Анонси

Останні новини

Більше новин