Тристоронній меморандум про співпрацю в одній з найважливіших для бізнесу сфер підписали Міжнародна палата, Міжнародна організація інтелектуальної власності й Торгово-промислова палата України.
«Бізнесу важливо йти в ногу з часом та відповідати вимогам європейського законодавства, це зараз дуже важливе питання. Палата сприяє тому, щоб українські компанії отримували достатню кількість інформаціїпро інновації в цьому напрямі, зокрема про регуляторні норми ЄС, контекст захисту інтелектуальної власності», - сказав Геннадій Чижиков, президент ТПП України, під час підписання угоди.
Угода сфокусована на підтримці залучення малого та середнього бізнесу до використання інтелектуальної власності у конкурентних стратегіях.
«Інноваційні та творчі продукти є цінними активами цих компаній, і їх необхідно ідентифікувати, захищати, керувати та використовувати,щоб максимізувати їх цінність. Система ІР надає інструменти для привласнення цих активів і засоби для їх використання. Однак МСП здебільшого невикористовують систему ІР у своїх, оскільки вони не достатньо знають про систему ІР та про те, як її використовувати. Також, вони не тільки не можуть використати можливості, надані системою ІР, але й уникнути ризиків порушити права інших. Угода є спробою вирішити цю проблему», - йдеться в документі.
Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, МІжнародна торгова палата (ICC), Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, Світова організаці яінтелектуальної власності (WІРО)