(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Захистили себе - захистимо й вас!

30.06.2021

Кібербезпека стає ключовим питанням для кожної людини, підприємства і держави. У Торгово-промисловій палаті України вже є досвід подолання масштабної кібератаки у листопаді 2020 року. Ми впорались із нападом завдяки ефективній підтримці Кіберполіції. І застосували рекомендації із посилення кіберзахисту Палати.

Сьогодні президент ТПП України Геннадій Чижиков та начальник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак підписали Меморандум про партнерство та співпрацю між Торгово-промисловою палатою та Департаментом кіберполіції Національної поліції України. 

«Відкритість у часи цифровізації не менш важлива, ніж обережність. Ми хочемо посилити кібербезпеку системи ТПП України та допомогти іншим, зокрема, бізнесу в ситуації, коли онлайн-інструментів і віртуальних загроз стає все більше», зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков. 

До 2022 року запланували спільні місячники з кібербезпеки у новому форматі, заходи із підвищення кіберзахисту в усій системі ТПП України, включно з регіонами та практичні семінари з інформаційної безпеки. 

Також підписали Меморандум про партнерство та співпрацю з ТОВ «ТЕНГАРДЗ УКРАЇНА» щодо створення умов для організації та проведення спільних заходів у сфері кібербезпеки, підвищення кіберстійкості ТПП України та професійного сприяння захисту бізнесу та його інтересів в Україні.

Анонси

Останні новини