(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Заключне засідання Президії ТПП України у 2020 році

17.12.2020

Сьогодні в ТПП України відбулось третє, заключне у 2020 році, засідання Президії ТПП України, яке проводилось в онлайн-режимі.

Під час засідання були підведені підсумки роботи системи торгово-промислових палат в Україні за 2020 рік.

За підсумками цього року члени Президії ТПП України ухвалили плани на 2021 рік, що стосуються внутрішьного функціонування ТПП України, зокрема, щодо економічного і соціального розвитку Палати та особливостей проведення масових заходів в умовах карантинних обмежень у наступному році.

Крім цього, члени Президії розглянули питання діяльності комітетів при ТПП України та участі асоціації в імплементації проєкту EEN (Enterprise Europe Network) на території України з 2022 року.

Що стосується міжнародної співпраці, на засіданні було призначено представників ТПП України за кордоном: пані Діану Добрій в Австрії, пана Анара Гулієва в Азербайджані, пан Віталія Пушкіна в Гамбії, пана Олександра Петрова в Латвії та пана Ярослава Кошелєва в Республіці Філіппіни. Значну увагу було приділено питанню діяльності двосторонніх ділових рад й активізації участі вітчизняних підприємців у їх роботі.

Загалом за цей рік, незважаючи на карантинні умови, система ТПП має позитивну динаміку роботи. Ми пристосувалися до викликів сьогодення, перетворивши їх на нові можливості. 

У наступному році ТПП України і надалі вибудовуватиме свою роботу системно і далекоглядно, щоб підтримувати український бізнес, особливо у такі складні часи. 

Анонси

Останні новини

Більше новин