(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Запорожці» змагатимуться на легендарних перегонах у Монако

12.01.2022

 

У Торгово-промисловій палаті України 12 січня презентували проєкт «Українці на Rallye Monte-Carlo Classique»

 

Палата стала партнером національної команди Ukraine in Rallye Monte-Carlo, яка цього року вперше бере участь у найпрестижнішому світовому ралі Rallye Monte-Carlo Classique на вітчизняних ретроавтомобілях.
Організатори заходу, гості та представники ЗМІ висловили підтримку українським екіпажам.

«Ми зібрались, щоб побажати вдалого старту й фінішу нашим екіпажам. Вони вперше за 111 років вибороли право участі у престижних перегонах ретроавтомобілів. Особливо приємно, що від України представлено й жіночий екіпаж. Участь у «Rallye Monte-Carlo Classique» стане не лише важливим кроком щодо посилення українсько-французької дружби, а й доброю нагодою нагадати про Україну», - сказав президент ТПП Г. Чижиков.
 


 

Екіпажі з п'яти українських міст – Києва, Львова, Тернополя, Чернівців і Запоріжжя - змагатимуться на автомобілях ЗАЗ (965, 965А, 966, 968) 1961 – 1972 років випуску.

Наставником української команди став Арі Ватанен – легендарний гонщик усіх часів, чотириразовий переможець ралі Париж – Дакар, член Європарламенту у двох каденціях, щирий друг України. Арі зустрінеться з українською командою у Монако.

ТПП України вдячна екіпажам та організаторам проєкту «Відродженому Київському Клубу Автомобілістів» та «Медіа-Агентству Регіональних Ініціатив».
 

Анонси

Останні новини