(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запровадження вуглецевого податку на викопне вуглецевовмісне паливо може негативно позначитися на економіці України

01.12.2017

Темпи економічного розвитку прямо залежать від податкового навантаження, і будь-яке збільшення оподаткування може призвести до зниження конкурентоспроможності країни

Такою є позиція бізнесу, що зібрався на розширене засідання комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України. Захід відбувся за участю провідних промислових асоціацій.

Нагадаємо, що Держенергоефективності України опрацьовує питання імплементації кращих європейських практик стимулювання промислових підприємств до енергоефективності через запровадження вуглецевого податку. Дослідження щодо впливу вуглецевого податку на економічну діяльність підприємств проводять наразі і комітети підприємців при ТПП України.

«Ми вже вдруге збираємось з приводу внесення змін до законодавства в частині запровадження вуглецевого податку та цільового розподілу коштів на енергоефективні заходи, що має створити систему сниження енергоємності промисловості України. Це питання нещодавно обговорювалось на засіданні комітету з питань енергоефективності при ТППУ, де наші колеги з Держенергоефективності України презентували свої пропозиції», – зазначив Михайло Непран, перший віце-президент ТППУ.

Палка дискусія відбувалась за участю провідних фахівців цементної, енергетичної, теплової, вугільної, нафтогазової, хімічної й інших галузей.

За результатами обговорення теми на засіданнях профільних комітетів ТПП України надішле узагальнені пропозиції відповідним органам влади.

Теги: ТППУ, енергетика, комітет енергоефективності

Анонси

Останні новини