(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зміни до ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування: позиція Авіаційного комітету при ТПП України

25.03.2021

На позачерговому засіданні Авіаційного комітету при ТПП України був обговорений проєкт Наказу Міністерства інфраструктури України (МІУ) «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України».

Своїм рішенням Авіаційний комітет підтримує МІУ в прагненні допомогти учасникам авіаційного бізнесу та адаптувати зазначений Наказ до фактичних реалій, а також у позиції щодо встановлення окремої одиничної ставки в окреслених координатах.  

Проте члени Комітету категорично не підтримують підвищення плати за послуги на підході до аеродрому Бориспіль на 38%, адже через значне зменшенні кількості авіаційних перевезень це стане негативним чинником, який підвищить кінцеву вартість авіаквитків із аеропорту, який є базисним для збереження регулярних авіаційних перевезень у країні.

Варто також зазначити, що Авіаційний комітет при ТПП України підтримує Міністерство інфраструктури України у формуванні єдиного тарифу АНО для столичної зони та включенні до неї аеропорту Жуляни.

Анонси

Останні новини