м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зміцнюємо ділове партнерство між Україною та Японією

04.08.2023

Торгово-промислові Палати України та Японії: новий рівень співпраці

3 серпня Торгово-промислова Палата України (ТППУ) та Торгово-промислова Палата Японії (ТПП Японії) провели першу робочу зустріч для узгодження взаємодії щодо поглиблення економічної співпраці та розширення торговельних зв'язків між двома країнами.

Зустріч відбулася за участі високопосадових представників обох ТПП, а також представників посольств України в Японії та Японії в Україні.

Учасники заходу обговорили ключові аспекти розвитку торговельних та економічних відносин між Україною та Японією, можливості для розширення торгівлі товарами та послугами, зокрема у інноваційних секторах, агропромисловості, енергетиці та машинобудуванні.

Потужна підтримка України з боку уряду та народу Японії є основою міцного партнерства між країнами та зростання двосторонньої бізнес-кооперації.

Команда ТПП України поінформувала японських партнерів про перспективні для японських інвесторів та підприємців сфери й проекти з відбудови України.

  

 

«Ми сподіваємося на обмін досвідом, технологіями та знаннями, які допоможуть обом країнам досягти нових висот у своєму економічному розвитку. Домовились про подальше системне співробітництво між ТПП України та ТПП Японії у залученні бізнесу до співпраці», - сказала Анна Любима, Директор департаменту міжнародного співробітництва ТПП України.

 

Серед найближчих спільних проектів - заплановано запуск освітніх вебінарів для бізнесу.

Теги: співробітництво, ТППУ, Японія, торгівля, вебінар, ТПП Японії

Анонси

Останні новини

Більше новин