(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Знайомство з новим аграрним аташе Посольства ФРН в Україні

20.10.2020

Комітет підприємців агропромислового комплексу при ТПП України провів зустріч з новим аграрним аташе Посольства ФРН в Україні паном Франком Мюллером.

«Нас дуже тішить, що саме німецько-українські проєкти є одними з найбільш дієвих», - підкреслив голова Комітету підприємців агропромислового комплексу Олег Юхновський.

Пан Мюллер поділився враженнями від перших тижнів перебування в Україні.

«Для мене честь працювати в Україні. Показники двостороннього співробітництва між нашими країнами за останні 10 років постійно зростають, що свідчить про плідну роботу. Радий нашій співпраці», - аграрний аташе Посольства ФРН в Україні пан Франк Мюллер.

Голова Комітету підприємців агропромислового комплексу Олег Юхновський виступив з презентацією про діяльність Комітету, який працює вже понад 20 років, налічує 42 члени і має низку успішних заходів, що стали традицією і візитівкою ТПП України.

У ході зустрічі сторони мали можливість особисто обговорити практичні питання, які стосуються взаємодії між Україною та Німеччиною у сфері аграрної промисловості.

Бажаємо пану Мюллеру успішної каденції, плідної роботи та приємного перебування в Україні.

 

Також хочемо подякувати пану Крістофу Гільгену, координатору земельної компоненти проєкту Німецько-український агрополітичний діалог (АПД), за вагомий особистий внесок у розвиток агропродовольчої сфери України та багаторічну ефективну співпрацю з Комітетом і системою палат.

Анонси

Останні новини

Більше новин