м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зустріч учасників програми EYE: Erasmus for Young ENTERPRENEURS відбулась у Каунасі 10-12 квітня 2024 року

12.04.2024

Представники низки національних і міжнародних бізнес-організацій із підтримки підприємництва, серед яких Торгово-промислова палата України, взяли участь у заходах, присвячених 15-річчю програми.

Учасників заходів привітав генеральний секретар Європалати Бен Баттерс та Міністр економіки та інновацій Республіки Литва Ausrine Armouraite.

Під час заходів обговорювали досягнення програми за 15 років роботи та нові задачі, які стоять перед учасниками програми й бізнесом.

  

Особливу увагу приділили презентації програм з підтримки України та українського бізнесу у адаптації до Єдиного ринку ЄС.

EYE: Erasmus for Young ENTERPRENEURS надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань від досвідчених власників підприємців малих підприємств в інших країнах-учасниках Програми, а підприємцям – менторам дізнаватися про нові бізнес-ідеї початківців у бізнесі й започатковувати співробітництво з іноземнимними партнерами.

  

Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження підприємця-початківця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

Під час обміну досвідом молодий підприємець отримує фінансову підтримку від Програми й можливості розвитку бізнесу.

                                              

Теги: ТППУ, Ерасмус для молодих підприємців, Erasmus for Young Entrepreneurs

Анонси

Останні новини

Більше новин