м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Школа експорту

Прагнучи розширити діяльність свого бізнесу та отримати вагоміший прибуток, Ви стикнулися з необхідністю виходу на зовнішній ринок?

Експорт вимагає від Вас розуміння умов і правил ведення бізнесу в тій чи іншій країні.

Насамперед, ідеться про пошук ринку збуту шляхом вивчення тенденцій попиту саме на Ваш вид продукції та аналіз Ваших імовірних конкурентів. Водночас необхідно врахувати чинні законодавчі та ринкові вимоги.

Це означає, що Ви маєте провести маркетингове дослідження, аби побачити можливості та виклики обраного ринку для Вашої компанії.

Обравши ж цільовий ринок, Ви маєте підготуватися до виходу на нього та роботи на ньому.

Здобувши освіту в Школі експорту, Ви матимете компетенції, які Вам для цього потрібні.

Школа експортера, І модуль

Школа експортера, І модуль

17 сер 2020 09:00 - 18 сер 2020 17:30
Область проведення: Волинська область
Місто: Луцьк
Центр бізнес-освіти Волинської ТПП за підтримки програми @USAID «Конкурентоспроможна економіка України» організовують та запрошують підприємців до участі в 1-ому модулі Школи експортерів. Школа експортера – це навчальний курс для експортерів-початківців, який допоможе проаналізувати власний експортний потенціал, спланувати експортну діяльність та зробити перші кроки на шляху її реалізації. Навчальний курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на експортерів-початківців та тих, хто вже здійснив свої перші кроки і хотів би їх скоригувати. В межах курсу передбачено 3 модулі: Модуль 1: Аналіз експортної спроможності та побудова стратегії. Аналітика ринків. Модуль 2: З’ясування вимог до товару. Логістика митних операцій. Укладення зовнішньоекономічних договорів. Модуль 3: Важливість експортного маркетингу. Вже під час 1-го модуля 17-18 серпня серпня ви дізнаєтеся: ✔ Як оцінити експортну спроможність вашої компанії? ✔Важливість системного підходу під час виходу на експорт ✔ Вибір та порівняльний аналіз ринків. Визначення критеріїв для первинного сканування ринків. Онлайн-інструменти аналітики. ✔ Тарифні та нетарифні заходи регулювання та їх вплив на вибір ринку. Детальна програма доступна за посиланням Місце, час тренінгу: 17-18 серпня 2020 року з 9.30 до 17.30, приміщення Волинської ТПП (вул. Яровиця, 18, м. Луцьк). Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. РЕЄСТРАЦІЯ – до 13.08.2020 (23:59). Кількість місць обмежена! Детальна інформація про захід за посиланням: https://www.facebook.com/events/296771688411302/ Захід проводиться за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Докладнiше...

Пошук та фільтрація

Виберіть період за який ви хочете відобразити події
ВІД
ДО