м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР НАДІЙНИХ ПАРТНЕРІВ

Як свідчить практика, зарубіжні підприємці при укладанні контрактів з українськими партнерами цікавляться гарантіями їх надійності.

Відповідно до Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” №671/97-ВР від 02.12.1997, ТПП України веде Недержавний реєстр українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами (далі – Недержавний реєстр надійних партнерів).       

З метою підвищення репутації Вашого підприємства та збільшення довіри серед зарубіжних і українських компаній при укладанні нових контрактів, Торгово-промислова палата України пропонує Вам стати одним з небагатьох українських підприємств/компаній, що пройшли перевірку надійності та отримали Свідоцтво про включення до Недержавного реєстру надійних партнерів.

До Недержавного реєстру надійних партнерів вносяться українські підприємства, що стабільно працюють на ринку України не менше трьох років, досягли відповідних результатів по найважливішим фінансово-економічним показникам, не мають заборгованостей перед кредиторами та підтвердили свою конкурентоспроможність.

Переваги від внесення підприємства до Недержавного реєстру надійних компаній:

  • зміцнення довіри серед зарубіжних та українських партнерів
  • підтвердження та посилення репутації і іміджу надійного та відкритого партнера
  • підкреслення своїх конкурентних переваг і фінансової стабільності
  • додаткова гарантія при проведенні переговорів з зарубіжними партнерами, укладанні контрактів, створенні спільних підприємств, участі у міжнародних тендерах тощо
  • підсилення репутації надійного роботодавця

Медіа Партнери