м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Ефіопії

Шувра Чакраборті - офіційний представник ТПП України в Ефіопії.

Коротка довідка:

Є засновником «AMC Overseas Ltd», компанії з місією «Take Ukraine to the world». Основна увага компанії була зосереджена на відновленні промислових зв'язків по всьому світу, які Україна втратила через падіння Радянського Союзу. Компанією було встановлено експорт/імпорт промислової сировини і проектів під ключ з 43 країнами на п'яти континентах. У 2005 році заснував Kyiv Classic Orchestra, Україна - проект створений для поширення симфонічної музики та балету. З 2013 року працює в ОАЕ (дистрибуція продуктів та послуг в регіоні Чорного моря та Африці через Дубай). З 2015 року активно співпрацює з Ефіопією,  Саудівською Аравією та Суданом, має низку напрацьованих ділових контактів на офіційному і підприємницькому рівні. Відвідав більше 50 країн, володіє українською, російською, англійською мовами, бенгалі, хінді. Двічі нагороджений (в 2008 і 2012 роках) президентом Академії наук України за великий внесок в розвиток українського бізнесу та суспільства. 

Можливості для співпраці:

Ефіопія є одним з найбільших торговельних партнерів України серед країн Африки. При цьому український експорт до Ефіопії у 2012-2016 роках був більшим, ніж обсяги експорту до деяких інших держав Африканського континенту, зокрема, Південної Африки, Алжиру, Кенії, Анголи. Розвиток двосторонніх торговельно-економічних відносин відзначається стабільно високим позитивним сальдо на користь України.

Україна зацікавлена в активізації економічних зв’язків та готова диверсифікувати структуру українського товарообігу з Ефіопією. Перспективною може стати співпраця в енергетиці, сільському господарстві, спорудженні трубопроводів, постачанні будівельного обладнання та техніки у сфері розвитку залізничного та міського транспорту тощо.

Енергетична галузь сучасної Ефіопії все більше цікавить іноземних інвесторів. Відомо, що Ефіопія є лідером Африканського континенту у сфері розвитку гідроенергетики та володіє величезним потенціалом для подальшого розвитку. Користуючись такою зацікавленістю, уряд Ефіопії не тільки має змогу модернізувати існуючі потужності, але й впроваджувати нові технології через залучення інвесторів. Українські компанії можуть залучитися до постачання до Ефіопії спеціального обладнання та продукції енергетичної галузі (турбіни для ГЕС та трансформатори), брати участь у реалізації проектів будівництва і модернізації енергетичної інфраструктури.

В аграрно-промисловій сфері Україна володіє великими можливостями для задоволення потреб сільського господарства, переробної та харчової промисловості Ефіопії, також у підготовці кваліфікованих національних кадрів.

Також є потенціал реалізації взаємовигідних проектів у високотехнологічних сферах, зокрема у тих галузях промисловості, в яких наша держава має провідні позиції у світі - авіабудуванні та космічній сферах, у ВТС, важке машинобудування.

 

ЧАКРАБОРТІ Шувра
тел.: +971558670937
тел./факс: +380443590434