(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Індонезії

БАЧЕННЯ:

  1. Представляти інтереси українських членів ТПП та сприяти торгівлі між Україною та Індонезією, а також економічному співробітництву у всіх сферах.
  2. Забезпечувати взаємодію між членами компанії та установами обох країн, що сприятиме розвитку широкої співпраці щодо контактів, тренінгів, обміну досвідом та ідеями, обговорень актуальних питань в контексті інформаційних заходів та семінарів, спрямованих на покращення економіки обох країн.

Для досягнення цього бачення необхідно вчинити відповідні дії, як зазначено в описі місії нижче:

МІСІЯ

  1. Шукати ідей для розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, щоб створити дієвий діловий клімат, інвестиції та торгівлю в обох країнах.
  2. Отримувати актуальну інформацію про тенденції, технології для експертів та компаній обох країн та інформацію про ситуацію на ринку щодо торгівлі та промисловості із надійних джерел обох країн.
  3. Налагодити співпрацю між українськими та індонезійськими підприємцями, а також потенційними діловими партнерами з метою запровадження життєздатного ринку, включаючи співпрацю та обмін досвідом і навичками.
  4. Створити комерційний форум співпраці для України та Індонезії (скорочено UICC).

Коротке CV:

Великий досвід роботи бутіків та п’ятизіркових готелів, продаж та маркетинг із перевіреними стратегічними розробками та управлінськими здібностями в роботі міжнародних стандартних готелів та курортів. Перевірений досвід складної ділової ситуації у п'ятизіркових та бутик-готелях. Гнучка і приємна в роботі. Керуючий директор і власник компанії Pacific Holidays DMC, член Lianinti Group Bali.

22 липня 2020 - по теперішній час: Почесний консул України, що займається консульським округом провінції Балі. На підставі Листа про призначення Міністра закордонних справ України № 445/2020

18 січня 2019 р. - сьогодні: керуючий директор компанії Pacific Holidays DMC, група Lianinti. 18 січня 2019 р. - сьогодні: Засновник та корпоративний генеральний директор The NUSA Hospitality. Управлінська компанія для готелів та вілл, що працює в Індонезії, базується на Балі.

17 липня 2017 - 16 січня 2019: Генеральний директор Fashion Hotel Legian, Trans Hotel Group

НЬОМАН Астама
тел.: +62 81 5577 1133