(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Сербії

Володимир Рібіч, офіційний представник ТПП України у Македонії, Сербії та Чорногорії.

Коротка довідка:

З 2012 року займається підприємницькою діяльністю у сфері виробництва паперової продукції, власник мережі хімчисток. Також є власником та тренером футбольної академії.

Можливості для співпраці:

Представник забезпечує постійну інформаційну підтримку  в частині знаходження українських партнерів для зацікавлених македонських і сербських підприємств.

Для Македонії важливим є співробітництво в сфері енергетичної безпеки, агропромисловості, регіонального транспорту. Ми маємо діючий договір про вільну торгівлю, і це дає багато перспектив для розширення співпраці македонського і українського бізнесу. Фокус уваги - інфраструктурні проекти, реалізація продукції у мережах супермаркетів, туризм, будівництво доріг та вино.

Напрями, в яких могли б співпрацювати Україна та Сербія, стосуються як великого, так і малого та середнього бізнесу. Якщо говорити про великий, то українським бізнесменам було б цікаво дізнатися, що у Сербії відкривається багато тендерних процедур на реалізацію масштабних інфраструктурних проектів. У першу чергу, це стосується інвестицій і кредитів від Європейського інвестиційного банку, ЄБРР, Світового банку, а також із Китаю, Азербайджану, Німеччини, Італії. Йдеться про будівництво залізниць і газопроводів, реконструкцію автомобільних магістралей і модернізацію теплоелектростанцій. Що ж до МСП, то це, передусім, співпраця у харчовій промисловості. Сьогодні у Сербії можна придбати українську гречку, просо та льон, але централізованого постачання української продукції досі немає. Ринок продуктового рітейлу у Сербії монополізований іншим інвестором, але попит існує. Також це може бути партнерство у сфері органічного сільського господарства, створення банку насіння.

 

 

 

РІБІЧ Володимир
тел.: +381-63-8502353