(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«DO invest»: презентація інвестиційного та експортного потенціалу Донецької області

19 жов 2021 10:00-14:00

Торгово-промислова палата України та Донецька обласна державна адміністрація запрошують взяти участь у презентації інвестиційного та експортного потенціалу Донецької області - промозаході «DO invest».

Захід відбудеться 19 жовтня 2021 року у м. Київ за адресою: вул. Велика Житомирська, 33.

«DO invest» - це комплекс промоційних заходів з презентації  Інвестиційного порталу Донецької області,  інвестиційного та експортного потенціалів, а також  бізнесу регіону. Метою заходу є залучення міжнародних та національних інвесторів, розширення ринків збуту та зміцнення ділових зв’язків між Донецькою областю, іноземними партнерами та іншими регіонами України.  

Під час промозаходу «DO invest» передбачено проведення презентаційної, демонстраційної та нетворкінг-платформ згідно з програмою.    

Контактна особа — заступник начальника управління — начальник відділу міжнародного        та        міжрегіонального    співробітництва    управління зовнішньоекономічних    відносин    департаменту    інвестиційно—інноваційного розвитку    i    зовнішніх            відносин        облдержадміністрації    Римма        Пахомова
(тел. +38 (097) 552 09 50, електронна адреса: [email protected]).

До участі у «DO invest» запрошені потенційні інвестори,  інституції та органи із залучення та підтримки інвестицій, Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (РЕІ), ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Офіс Національної інвестиційної ради, представники дипломатичних установ, міжнародних організацій, у тому числі фінансових інституцій, центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади.  

Приєднуйтесь!

 

Додати в Google Calendar