м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

КРУГЛИЙ СТІЛ З ПОСЛОМ РЕСПУБЛІКИ ЧИЛІ В УКРАЇНІ

11 чер 2019 10:00-12:00

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

11 червня 2019 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться Круглий стіл з Послом Республіки Чилі в Україні.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також неформальне спілкування з Й.В. паном Хуліо Браво Юбіні, Послом Республіки Чилі в Польщі й Україні та Енріке Карраско, директором ProChile в Польщі.

Мова зустрічі англійська.

Участь безкоштовна.
Початок заходу – о 10:30, реєстрація – з 10:00.

За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461 98 08, конт. особа Анна Гусак (+38 (095) 546 65 09) або ел. поштою:  [email protected].

Партнером Конференції Україна-Чилі виступає Банк АРКАДА

 

Перспективним у співробітництві з Чилі вбачається залучення чилійських інвестицій для реконструкції нафтопереробних заводів, розвідки, видобутку і переробки нафти, в галузі інформатики, харчової промисловості, енергетики, чорної та кольорової металургії, в модернізацію і будівництво залізниць, морських портів, проектів іригації.

Україна, в свою чергу, зацікавлена в реалізації інвестиційних проектів в Чилі, створенні спільних виробництв, в тому числі на компенсаційній основі, виробничій кооперації в  енергетиці, чорній і кольоровій металургії, машинобудуванні, транспортному будівництві, іригації, міському транспорті, сільському господарстві та риболовстві.

На сучасному етапі відносини України з Чилі в торговельно-економічній сфері не набули бажаної динаміки розвитку, з огляду на географічну віддаленість країн і відсутність упродовж тривалого часу двосторонніх політичних контактів на високому та найвищому рівнях. Але  є всі шанси активізувати двосторонню співпрацю.

У перспективі чилійський ринок може розглядатися як простір для просування українських конкурентоспроможних товарів і послуг також в інші країни Латинської Америки.
З урахуванням нової, більш сприятливої політичної кон’юнктури в Чилі перед Україною постає завдання максимально ефективно використати всі наявні можливості для просування вітчизняного експорту та реалізації спільних проектів.

 

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Бізнес, круглий стіл, Чилі

Анонси

Останні новини

Більше новин