м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародний форум "The Global Economic Impact Forum on Ukraine"

21 лип 2022 09:00 - 22 лип 2022 18:00

21 – 22 липня 2022 року в Стамбулі, Туреччина, відбудеться Глобальний економічний форум, присвячений Україні – «The Global Economic Impact Forum on Ukraine».
ТПП України виступає партнером заходу.


Міжурядовий форум об’єднає високопоставлених політичних діячів, лідерів державного сектору та бізнес-лідерів із 500 компаній. Мета – розглянути питання відновлення України, обговорити інвестиційні та торговельні можливості, а також вирішити проблеми регіональних і глобальних ланцюгів поставок.

Форум покликаний знайти нові напрями співпраці для вирішення викликів, з якими зіткнулася світова спільнота через війну Росії проти України, і започаткувати нові партнерства та ідеї, необхідні для покращення стану світу.


Глобальні лідери, які візьмуть участь у Глобальному економічному форумі, присвяченому Україні, візьмуть участь у зустрічах за різними тематичними пріоритетами, зокрема: експорт та імпорт, відновлення економіки, глобальна співпраця, вирішення проблем у ланцюзі поставок (включаючи внесок у промислові ланцюжки створення вартості), розвиток нових торговельних шляхів, продовольча безпека, ризики та стійкість, інновації та управління.


РЕЄСТРАЦІЯ:  https://www.tgeif.org

Робочі мови: англійська, турецька
Додаткова інформація доступна для завантаження нижче:

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Україна, економічний форум

Анонси

Останні новини

Більше новин