м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Національний Медовий Форум «Золота Пасіка 4.0»

09 гру 2020 10:00-17:00

РЕЄСТРАЦІЯ

«Криза – гарна нагода шукати нові можливості!» - саме ця тема стане пріоритетною для обговорення під час «Національного Медового Форуму «Золота Пасіка 4.0»», який відбудеться 9 грудня 2020 року в онлайн-форматі.

МЕДОВИЙ ФОРУМ проводиться вчетверте, і у цьому році він об’єднає два потужних медових бізнес-майданчика – власне Медовий форум ТПП України та вже традиційну конференцію «Золота Пасіка», яка досі щорічно проводилася у Миколаєві.

Торгово-промислова палата України, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та Посольство Франції в Україні запрошує стати учасником основної події в галузі бджільництва приватних бджолярів, виробників та експортерів продукції бджільництва, дотичні виробництва, представників громадських об’єднань, науковців, освітян, експертів, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Нові формати комунікацій та виклики сьогодення закликають нас усіх до об’єднання. Тому цьогоріч, МЕДОВИЙ ФОРУМ поєднає у собі два вже традиційних заходи і пройде у оновленому всеукраїнському форматі за участі провідних іноземних експертів та партнерів.

Мета МЕДОВОГО ФОРУМУ “Золота Пасіка 4.0“ – закріпитися ще потужнішим комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань у сфері виробництва та реалізації українського меду та іншої продукції бджільництва через налагодження взаємодії та співпраці між учасниками ринку, виробниками, експортерами та представниками органів державної влади, обміном досвіду між бджолярами, провідними фахівцями галузі, національними та міжнародними експертами.

 

У роботі МЕДОВОГО ФОРУМУ візьмуть участь представники:

  • Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України,
  • Державної Фіскальної служби України,
  • Державної служби України з питань безпечності та якості харчових продуктів,
  • Міжнародних спеціалізованих організацій та установ,
  • Національні та міжнародні експерти у галузі виробництва продукції бджільництва,
  • Провідні фахівці-практики, науковці та представники спеціалізованих громадських об’єднань.

 

МЕДОВИЙ ФОРУМ “Золота Пасіка 4.0“ передбачає проведення пленарного засідання «Криза, як час можливостей: що зроблено у галузі минулого року?» та практичної частини із двох панельних дискусій: «Медовий бізнес в умовах COVID-19» та «Глобальні кліматичні зміни: нова реальність для бджільництва». Програмою також передбачено організацію окремих загальнодоступних тематичних онлайн-кабінетів для відкритих дискусій навколо практичних питань роботи виробників меду.

За результатами проведення МЕДОВОГО ФОРУМУ планується обговорити та прийняти Звернення до Уряду України щодо вирішення актуальних проблем та підтримки розвитку галузі бджільництва у напрямку виробництва, переробки, безпечності, якості меду та іншої продукції бджільництва.

 

Партнери форуму: Компанія «Thomas Apiculture», ГО «Фундація жінок-пасічниць», Компанія «МЕДОВИЙ СПАС», Компанія "ЄВРО ТЕСТІНГ".

 

Участь у МЕДОВОМУ ФОРУМІ “Золота Пасіка 4.0“ безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

У разі успішно реєстрації учасники отримають лист-підтвердження та ПРОГРАМУ заходу.

 

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: (044)5842824, [email protected]

За додатковою інформацією та із питань партнерства, будь ласка, звертайтеся: Забашта Валерія 050 366 49 97; [email protected] 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини