(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЩОРІЧНА ПАРТНЕРСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ EAST INVEST 2

21 чер 2017 10:00-18:00

Торгово-промислова палата України організовує Щорічну партнерську конференцію East Invest 2 у Києві, що відбудеться у Radisson Blu Hotel (Поділ). EUROCHAMBRES, у співпраці з Європейською комісією, призначила  ТПП України її головним організатором в Україні.

У заході візьмуть участь представники організацій підтримки бізнесу (BSOs) із 6 країн Східного партнерства та з країн – членів ЄС, старші посадові особи Європейської комісії, ОЕСР, ЄБРР, EUROCHAMBRES та UEAPME, а також команда East Invest 2.

Конференція надасть учасникам унікальну можливість отримати розуміння проекту East Invest 2 і його ролі в економічному співробітництві ЄС із країнами Східного партнерства, окреслити напрями співпраці з іншими організаціями підтримки бізнесу, обмінятися передовим досвідом і досягненнями в рамках проекту, а також думками  і пропозиціями щодо майбутніх аналогічних програм.

Проект East Invest 2 може надати фінансову підтримку для участі обмеженої кількості учасників (один учасник від затвердженої організації). Пріоритет буде надано організаціям, які беруть активну участь у реалізації проекту East Invest 2.

Ми рекомендуємо Вам зареєструватися не пізніше 24 квітня 2017 року за посиланням.

 

Для отримання додаткової інформації про захід, будь ласка, звертайтеся до Марусі Бенкіч: benkic@eurochambres.eu (з організаційних питань) або Станіслава Даскалова: daskalov@eurochambres.eu (з питань, пов'язаних із контентом).

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини