(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЩОРІЧНА ПАРТНЕРСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ EAST INVEST 2

21 Чер 2017 10:00-18:00

Торгово-промислова палата України організовує Щорічну партнерську конференцію East Invest 2 у Києві, що відбудеться у Radisson Blu Hotel (Поділ). EUROCHAMBRES, у співпраці з Європейською комісією, призначила  ТПП України її головним організатором в Україні.

У заході візьмуть участь представники організацій підтримки бізнесу (BSOs) із 6 країн Східного партнерства та з країн – членів ЄС, старші посадові особи Європейської комісії, ОЕСР, ЄБРР, EUROCHAMBRES та UEAPME, а також команда East Invest 2.

Конференція надасть учасникам унікальну можливість отримати розуміння проекту East Invest 2 і його ролі в економічному співробітництві ЄС із країнами Східного партнерства, окреслити напрями співпраці з іншими організаціями підтримки бізнесу, обмінятися передовим досвідом і досягненнями в рамках проекту, а також думками  і пропозиціями щодо майбутніх аналогічних програм.

Проект East Invest 2 може надати фінансову підтримку для участі обмеженої кількості учасників (один учасник від затвердженої організації). Пріоритет буде надано організаціям, які беруть активну участь у реалізації проекту East Invest 2.

Ми рекомендуємо Вам зареєструватися не пізніше 24 квітня 2017 року за посиланням.

 

Для отримання додаткової інформації про захід, будь ласка, звертайтеся до Марусі Бенкіч: benkic@eurochambres.eu (з організаційних питань) або Станіслава Даскалова: daskalov@eurochambres.eu (з питань, пов'язаних із контентом).

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ
17.10.2017

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ

У 2017 році товарообіг України і Мальти зріс на 26%, а експорт вітчизняних товарів виріс утричі, порівняно з минулим роком. Це свідчить про те, що існують великі можливості для розвитку взаємовигідної торгівлі, які поки що до кінця не використані. Поштовхом до поглиблення економічної співпраці має стати українсько-мальтійський бізнес-форум, що відбувся в Торгово-промисловій палаті України 17 жовтня 2017 року й об’єднав 35 мальтійських і понад 100 українських компаній. У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко та Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека. Під час форуму було підписано Угоду між Торгово-промисловою палатою України та Палатою торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти про створення Українсько-Мальтійської ділової ради.
Докладнiше...
Більше новин