(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЩОРІЧНА ПАРТНЕРСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ EAST INVEST 2

21 Чер 2017 10:00-18:00

Торгово-промислова палата України організовує Щорічну партнерську конференцію East Invest 2 у Києві, що відбудеться у Radisson Blu Hotel (Поділ). EUROCHAMBRES, у співпраці з Європейською комісією, призначила  ТПП України її головним організатором в Україні.

У заході візьмуть участь представники організацій підтримки бізнесу (BSOs) із 6 країн Східного партнерства та з країн – членів ЄС, старші посадові особи Європейської комісії, ОЕСР, ЄБРР, EUROCHAMBRES та UEAPME, а також команда East Invest 2.

Конференція надасть учасникам унікальну можливість отримати розуміння проекту East Invest 2 і його ролі в економічному співробітництві ЄС із країнами Східного партнерства, окреслити напрями співпраці з іншими організаціями підтримки бізнесу, обмінятися передовим досвідом і досягненнями в рамках проекту, а також думками  і пропозиціями щодо майбутніх аналогічних програм.

Проект East Invest 2 може надати фінансову підтримку для участі обмеженої кількості учасників (один учасник від затвердженої організації). Пріоритет буде надано організаціям, які беруть активну участь у реалізації проекту East Invest 2.

Ми рекомендуємо Вам зареєструватися не пізніше 24 квітня 2017 року за посиланням.

 

Для отримання додаткової інформації про захід, будь ласка, звертайтеся до Марусі Бенкіч: benkic@eurochambres.eu (з організаційних питань) або Станіслава Даскалова: daskalov@eurochambres.eu (з питань, пов'язаних із контентом).

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин