м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Схід-Експо 2019» (Панельна дискусія з питань експорту на ринки країн ЄС для ММСБ зі східної України)

08 лис 2019 14:00-16:00

 

ДАТА: 8 листопада 2019 р.
ЧАС: 14:30 – 16:00
МІСЦЕ: Український Дім
Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської та Запорізької (узбережжя Азовського моря) області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019. Захід пройде в самому серці міста – Українському домі на вул. Хрещатик, 2. «Схід-Експо 2019» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнери заходу: Донецька, Луганська та Запорізька обласні державні адміністрації, Торгово-промислова палата України.
ПРОГРАМА ПАНЕЛІ
Про «Схід-Експо 2019»
У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 225 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові відносини з новими партнерами. 
Центральною подією «Схід-Експо 2019» стане виставка-презентація підприємств зі Сходу, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин. Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей. 

Навіщо брати участь
Запрошуємо до участі власників мікро, малого та середнього бізнесу (ММСБ), які готові розширити ринки збуту, бажають встановити нові ділові зв'язки та отримати конкурентні переваги. Учасники зможуть удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному, національному рівнях та дізнатися про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто хоче та готовий вивести свою компанію на новий рівень.
Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, IT- технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід- Експо – 2019».
 
Контактні особи Євген Куруленко (<[email protected]>)
Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн http://bit.ly/2GIpmP8 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Додати в Google Calendar

Теги: EEN, East Invest

Анонси

Останні новини