м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-турецький діловий форум

03 лют 2020 13:00-18:00

РЕЄСТРАЦІЯ

 03 лютого 2020 року відбудеться Українсько-турецький діловий форум  в ТПП України ( вул. Велика Житомирська, 33).

Захід відбудеться в рамках візиту Президента Туреччини пана Редже́па Тайї́па Ердога́на в Україну.

Зареєстрованим обов'язково мати при собі паспорт!

Беручи до уваги, що торгово-економічний потенціал як української, так і турецької сторони зростає, запрошуємо взяти участь в Українсько-турецькому діловому форумі.

Захід буде цікавий, передусім, для підприємців таких сфер діяльності, як:

- енергетика;

- інфраструктура і транспорт;

- сільське господарство і продукти харчування;

- промисловість;

- логістика.

Проект програми українською мовою (натисніть для завантаження)

Draft Program in English

Список турецьких компаній

Проектом програми Форумупередбачається проведення змістовного пленарного засідання за участі Президентів обох країн, дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій.

Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці, зокрема питання підписання меморандуму про ЗВТ, що дозволить з інформаційної точки зору висвітлити найбільш перспективні, а також спірні сторони цієї угоди.

Формат заходу також передбачає B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. У свою чергу форум буде привабливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з  бізнесменами закордоння, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, обговорити нагальні питання двостороннього співробітництва.

Торгово-промислова палата України є найбільш фаховим національним об’єднанням підприємців, яке згідно діючому законодавству відповідає за формування належної ділової репутації українського бізнесу у світі.

Основними складниками ділової репутації України у світі безумовно є базові умови ведення бізнесу та інвестиційний клімат, репутація «профільних» органів державної влади та недержавних об’єднань і асоціацій, які працюють у напрямку сприяння розвитку міжнародного економічного співробітництва держави з пріоритетними країнами-партнерами.

Зважаючи на рівень та стратегічну важливість зазначеного Форуму, ТПП України буде вдячна за рішення взяти участь в Форумі, що дасть змогу представити свою компанію та продукцію ринку Туреччини, оцінити потенціал роботи на ринку в сучасних умовах, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, а також провести ефективні переговори.

Акредитацію ЗМІ здійснює прес-служба Президента України.

 https://www.president.gov.ua/press-office/zahodi-za-uchastyu-prezidenta-ukrayini-ta-prezidenta-turecko-2573

СПОНСОРСТВО: компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,

Анна Любима ([email protected]),

Юлія Єгорова ([email protected])

Валерія Забашта ([email protected]).

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення й активну участь!


Запрошуємо взяти участь в Форумі

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини