м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Технічне завдання до процедури закупівлі послуг зовнішнього експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів

16 лис 2021 10:00 - 26 лис 2021 18:00

 

 

 

 

15 жовтня 2021 р. між Німецькою організацією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" та Торгово-промисловою палатою України було укладено комплексну Грантову угоду № 81247021.
Проект в рамках діючої Грантової угоди має на меті розвиток та вдосконалення  ряду експортоорієнтованих послуг та системи Центрів підтримки експорту при Торгово-промислових палатах в Україні.
 
Основні завдання проекту:

  1. Розвиток та вдосконалення діяльності центрів з підтримки експорту системи Торгово-промислових палат в Україні з метою позиціонування системи експортної підтримки як відомого гравця на ринку експортних послуг в Україні.
  2. Впровадження сучасних та затребуваних з боку бізнесу послуг з питань експорту, які полегшують процеси інтернаціоналізації бізнесу та надають дієві інструменти та знання.
  3. Розвиток компетенції експертів центрів з підтримки експорту системи ТПП в Україні, оновлення існуючих знань, методів консультування, вибудова взаємодії та співпраці, створення механізму постійного вдосконалення та адаптування послуг до існуючих трендів та викликів.

 
Для досягнення цілей проєкту передбачено наступні заходи:

  • Перегляд портфелю експортних послуг системи підтримки експорту ТПП в Україні, аналіз затребуваності, актуальності та дієвості в процесі інтернаціоналізації бізнесу
  • Аналіз цільових груп клієнтів, їх потреб, проблем та завдань, розробка карт надання послуг та процесу обслуговування
  • Оновлення знань та навичків експертів та консультантів з експорту системи підтримки експорту ТПП в України, оновлення системи навчання та підвищення компетенцій шляхом перегляду існуючих програм навчання та їх адаптації до сучасних вимог та потреб
  • Аналіз позиціонування системи експортної підтримки ТПП в України, підготовка рекомендацій та концепту маркетингової стратегії просування та продажів експортних послуг
  • Впровадження нових тренінгових програм навчання для бізнесу (електронна комерція, цифровий маркетинг, міжнародні тендери тощо).

 

Термін впровадження проекту – 15 місяців (до січень 2022 року).
 
Завдання експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів:

  1. Участь у перегляді експортних послуг системи експортної підтримки ТППУ.
  2. Розробка навчальних програм для оновлення знань та навиків існуючих консультантів системи ТППУ на базі оновлених послуг.
  3. Проведення навчання існуючих консультантів з експортного консалтингу.
  4. Перегляд програми навчання нових консультантів, адаптація програми, підготовка навчальних матеріалів, завдань, тестувань
  5. Проведення програми навчання нових консультантів. Тестування. Внесення до реєстру консультантів з експорту
  6. Надання рекомендацій щодо операційної моделі системи експортної підтримки, розробці маркетингової стратегії просування та продажів.
  7. Участь у заходах проєкту.

 
Кваліфікаційні вимоги до експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів:

  • Досвід роботи в системі ТПП України або знання принципів функціонування системи та регіональних ТПП в Україні;
  • Досвід надання експортних консалтингових послуг (10 років);
  • Досвід не менше 5 років в розробці та проведенні тренінгових та навчальних програм для тренерів та консультантів/ експертів;
  • Сертифікація або участь у навчальних програмах тренерської майстерності;
  • Міжнародна сертифікація з питань експортного консалтингу та маркетингу (додаткова перевага);
  • Володіння англійською мовою щонайменше на рівні B2.

 
Система критеріїв оцінювання:
 
Для оцінювання пропозицій застосується комбінований метод. Загальна оцінка пропозиції складається з суми балів, отриманих технічною (Т) та фінансовою (F) частинами, використовуючи ваги T = 70%; F = 30%=  (T + F = 100%.)  
 
Тільки пропозиції, технічна частина яких набирає більше 70% від максимальної кількості балів, яка може бути отримана за технічну пропозицію, бере участь наступному етапі оцінювання. При оцінюванні фінансової пропозиції максимальну оцінку отримує пропозиція з мінімальною вартістю надання послуг, та далі у зростаючому порядку вартості послуг.
 
Пропозиція, що отримує найбільшу кількість балів, обирається для рекомендування потенційного виконавця керівництву ТПП України для підписання з ним відповідного договору (контракту).

Критерії для оцінювання відповідності до кваліфікаційних вимог (технічна частина):

Вимога Балів 

Досвід роботи в системі ТПП України або знання принципів функціонування системи та регіональних ТПП в Україні

10

Досвід надання експортних консалтингових послуг, в розробці та впровадженні експортних послуг в організаціях підтримки бізнесу

20

Досвід не менше 5 років в розробці та проведенні тренінгових і навчальних програм для тренерів та консультантів/ експертів

30

Сертифікація або участь у навчальних програмах тренерської майстерності

20

Міжнародна сертифікація з питань експортного консалтингу та маркетингу (додаткова перевага)

10

Знання англійської мови на рівні B2

10

Загальна кількість балів

100

 

Мінімальний технічний бал для проходження на наступний етап - 70%.


2. Відкриття фінансової пропозиції
Після завершення оцінювання технічних пропозицій, будуть відкриті фінансові пропозиції лише тих заявок, технічний бал яких буде не нижчим за 70%.   
 
3. Об’єднання результатів технічного та фінансового оцінювання
Заявки будуть ранжовані за сумами технічних і фінансових балів з використанням ваг (T = 85; Ф = 15; T + Ф = 100).
 

Обраний буде найвищий за рангом заявник. 

Електронні документи від заявника мають бути надіслані одним електронним листом. Електронні документи мають бути у форматах Word, Pdf або Zip. Загальний обсяг електронного листа разом із усіма вкладеними файлами не має перевищувати 10 Мб.
 
Ел. адреса для надсилання заявок: [email protected]
Термін надсилання заявок продовжено до 26 листопада 2021 (включно).
У разі виникнення запитань просимо надсилати їх на електронну адресу: [email protected]   
 
 

Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію  між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
 
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році вропейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%.
Детальніше: www.eu4business.org.ua

 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини